Klorlama Cihazları ve Dozaj Pompaları

SIVI KLOR CİHAZLARI

Bakiye Ölçümlü Klorlama Cihazları

Bakiye-Serbest klor ölçüm sistemi 1 adet 220V elektrik ile çalışan, IP65 koruma panolu, 4-20 mA ve pulse sinyali ile otomatik veya oransal çalışabilme özellikli, bnc soketli seviye kontrol girişli, dijital on-off kumandalı, 0-100 debi arası dijital kapasite ayarlı, arkadan ışıklandırmalı grafik LCD dijital ekranlı, PP gövdeli, PDF kafalı, PTFE diyaframlı, seramik vanalı, contaları viton malzemedendir, basma ve emiş hortumlu, enjektör ve emiş filtreli, lineer sistem saatte 5 lt / 15 bar kapasiteli klorlama cihazı,     1 adet sp1 akış sensörü yuvalı, platin/bakır elektrotlu amperometrik hücreli, 8 bar basınca dayanıklı, 2m bağlantı kablolu klor sensörü, 1 adet mikro işlemci tabanlı, sensör girişli, serbest klor  ölçüm ve kontrolü yapan 4-20 mA sinyal çıkışlı ve kuru kontak roleli M-20 CL serisi ölçüm kontrol cihazından oluşmaktadır. Hassas ayar yapabilme özelliğine sahiptir ve klor oranını PPM cinsinden göstermektedir. Cihazlarımız firmamızın servis ve teknik destek güvencesi ile 2 (İKİ) yıl garanti kapsamındadır.

Debimetre Kontrollü Dijital Klorlama Cihazları

Debimetre kontrollü otomatik klorlama sistemi, IP65 koruma panolu, harici 4-20 mA ve pulse sinyali ile otomatik veya oransal çalışabilme özellikli, bnc soketli, seviye kontrol girişli, dijital  on-off kumandalı, 0-100 debi arası dijital kapasite ayarlı, arkadan aydınlatmalı LCD dijital ekranlı, PP gövdeli, PTFE diyaframlı, seramik vanalı, contaları viton malzemedendir, basma ve emiş hortumlu, enjektör ve emiş filtreli, lineer sistem saatte max.10 l/h kadar klor  enjekte edebilecek 10 bar basınç kapasiteli klorlama cihazı ve yüksek ölçüm hassasiyetli, ölçüm hata payı max. ± %2 olan, çok düşük debilerde bile aynı hassasiyetle çalışan, 1 - 10 - 100 - 1000 m³/p pulse değeri bulunan, mevcut boru çapına göre flanşlı veya ultrasonik debimetreden oluşmaktadır. Cihazlarımız firmamızın servis ve teknik destek güvencesi ile 2 (İKİ) yıl garanti kapsamındadır.

İçme suyu depo çıkışındaki boru çapına göre flanşlı veya ultrasonik debimetre montajı yapılır. Hattan geçen su miktarını debimetre tespit eder ve klorlama cihazına veri gönderir. Klorlama cihazı aktarılan veriler doğrultusunda otomatik olarak çalışır ve ayarlanan oranda geçen suya kloru dozlar ve kapanır. Suda istenilen 0,5 ppm klor seviyesi devamlı sabit kalır. Sisteme bağlanan debimetreden deponun günlük, haftalık veya aylık olarak ne kadar su çıkışı olduğunu tespit edebilirsiniz.

ORP Kontrollü Dijital Klorlama Cihazları

ORP Kontrollü dijital klorlama cihazımız 12V ve 220V şeçeneği ile , IP65 koruma panolu,     0-1250 mV çalışma aralığında orp elektrotu, bnc soketli seviye kontrol girişli, ölçümsüz çalışma özellikli ( manuel olarak ) dijital on-off kumandalı, cihaz şifreleme özellikli, aşırı ve düşük dozlama önleme sistemli, 0-100 debi arası dijital kapasite ayarlı, LCD ekranlı, redox değerini mV olarak gösteren, PP gövdeli, PTFE diyaframlı, seramik vanalı, contaları viton malzemedendir, basma ve emiş hortumlu, enjektör ve emiş filtreli, lineer sistem saatte 10 gr dan 1000 gr kadar klor  enjekte edebilecek 15 bar basınç kapasitelidir. ORP Kontrollü dijital klorlama cihazlarımız firmamızın servis ve teknik destek güvencesi ile 2 (iki) yıl garanti kapsamındadır.

ORP kontrollü dijital klorlama cihazımızda İçme suyu deposundaki artan veya azalan su miktarına göre suyun pH değeri tespit edilir. Tespit edilen pH değerine göre dozlanacak olan içme suyu klorunun ORP aralığı cihaza kaydedilir. ORP elektrotu depodaki suyun ppm değerini sürekli olarak ölçerek kontrol cihazına veri aktarır. Kontrol cihazı aktarılan veriler doğrultusunda klor cihazını otomatik olarak çalıştırır. Depo içerisindeki su istenilen redox değerine ulaştığında klor cihazı otomatik olarak kapanır. Bu işlem sayesinde suda istenilen 0,5 ppm klor seviyesi devamlı sabit kalır.

Güneş Enerjili Dijital Klorlama Cihazları

Güneş Enerjili dijital klorlama cihazımız IP 65 koruma panolu, solar sarj kontrol paneli, solar güneş paneli ve akü ile beraber isteğe göre 24 saat gerçek zaman ayarlı, dijital on-off kumandalı, 0-100 debi arası hassas kapasite ayarlı, LCD ekranlı, alt seviye kontrol sensörlü, PP gövdeli, RTFE diyaframlı, seramik vanalı, contaları viton malzemedendir. Basma ve emiş hortumlu, enjektör ve emiş filtreli, lineer sistem saatte 50 gr’dan 5.000 gr’a kadar klor enjekte edebilecek ve 5 bar basınç kapasitelidir. Güneş Enerjili dijital klorlama cihazlarımız firmamızın servis ve teknik destek güvencesi ile 2 (İKİ) yıl garanti kapsamındadır.

Tam Otomatik Dijital Klorlama Cihazları

220 V elektrik ile çalışan tam otomatik dijital klorlama cihazımız IP 65 koruma panolu, isteğe göre 24 saat gerçek zaman ayarlı, dijital on-off kumandalı, 0-100 debi arası hassas kapasite ayarlı, LCD ekranlı alt seviye kontrol sensörlü, PP gövdeli, RTFE diyaframlı, seramik vanalı, contaları viton malzemedendir. Basma ve emiş hortumlu, enjektör ve emiş filtreli,lineer sistem saatte 10 gr’dan 1.000 gr’a kadar klor enjekte edebilecek ve 15 bar basınç kapasitelidir.Su pompası devreye girdiğinde cihaz çalışmaya başlayacak su pompası durduğunda cihaz otomatik olarak duracaktır. Bu sistemle yalnızca şebekeye verilen su klorlanacaktır. Tam otomatik dijital klorlama cihazlarımız firmamızın servis ve teknik destek güvencesi ile 2 (İKİ) yıl garanti kapsamındadır.

Su Tahrikli Klorlama Cihazları

Elektrik olmayan su depolarında Güneş enerjili ve Akülü sistemlere alternatif olarak su tahrikli çalışan geçen su ile orantısal olarak ve tam orantısal dozlama yapabilen su geçişi olmadığı zamanlarda otomatik olarak duran, su geçişi başladığında ise hiçbir müdahaleye gerek kalmadan klorlamaya devam eden yeni bir sistemdir.

Sayfa başına geri dön

GAZ KLOR CİHAZLARI

Gaz Kor Cihazları

Gaz Klor tüplerine ve tanklarına direk olarak veya kollektör sistemine monte edilebilen dahili vakum regülatörlü, debimetreli, oran vanalı ve enjektörlü kompakt klornatörler özellikle orta kapasitelerde, büyük kapasitelerde kullanışlı ve sorunsuzdur.

Endirek Tip Gaz Klorlama Sistemi

Max. 0.2 kg/h kapasiteli, tüp üstüne monte tip, manuel ayar vanası, akış tüpü, vakum regülatörü,       1 adet E-1063 dişli difüzör, UN-1001 nozul, enjektör (EJ-1000, nozzle 3), 7.62 m. 3/8” vakum hortumu, 12 adet kurşun conta, 1 adet kıvrık İngiliz anahtarı, 1 adet amonyak şisesi, 1 adet sineklik, 1 adet poşet filtre malzemesi, 1 set F-104-10-6-4 klorinatör için yedek montaj fitings malzemesi ve  1 adet 3/8” T parçası ile komple set.

Direkt Tip Setler

Tüp üstüne monte tip, manuel ayar vanalı akış tüpü dahil basınç regülatörü, gaz egzost valfi       (ventvalfi ), çekvalf difüzör ve aksesuarlar  ( 7,6m polietilen hortum, 20 adet kurşun conta , kıvrık      İngiliz anahtarı ) ile komple set.

Sayfa başına geri dön

0232 376 11 82

0232 376 11 92

0543 376 11 82

Ofis Telefon:

Ofis Fax:

Whatsapp Hattı:

8901/2 Sokak No: 42/27

Ege Sanayi Sitesi Çiğli - İZMİR

EGE KLOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  ©  Her Hakkı Saklıdır 2018

Tasarım ve Uygulama  FIRAT GÖKER ATÖLYE