Güvenlik Araç Gereçleri

Koruyucu Tulum

Kimyasal koruyucu tulum yırtılmaz ve dayanıklıdır. En zor çalışma koşullarında bile güvenli koruma sağlar. İnce tozlara ve küçük parçacıklara, asitlere, alkali solüsyonlara karşı son derece korumalıdır ve sıvı haldeki birçok farklı kimyasala karşı güvenli çalışma imkanı sağlar.

Tam Yüz Gaz Klor Maskesi

Hafif olan tam yüz gaz klor maskeleri geniş bir görüş alanı sağlar maksimum konfor ve basitlik için düşük, az bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Küçük, orta, büyük olmak üzere üç ebatlıdır. Çizilmelere karşı son derece dirençlidir. Ekonomik, yumuşak, hipo-alerjenik elastomerik yüze takılan parçası ve çift filtre dizaynı ile nefes alma direncinin düşmesini sağlar.

Yarım Yüz Gaz Klor Maskesi

Çok kullanışlı olan yarım yüz maske birçok gaz kaçağı için uygundur. Parçacılı maddelere, birçok gaz ve buhara karşı filtreleme koruması sağlar ve hava beslenimli sistemle birlikte kullanılabilir. Filtre sabitleme sistemli, çok yönlü kullanım olanağı, geniş seri aralığındaki filtreler serisindeki yüze takılan tüm parçalar ile uyumludur. Maske ve filtre arasında sağlam ve güvenli bir kilitleme mekanizması, hızlı ve kolay kapatma sistemi, benzersiz filtre sabitleme sistemi mevcuttur.

 Gaz Klor Maske Filtreleri

Kullanırken göz önünde bulundurulacak en önemli nokta havadaki oksijen miktarının %16 dan az olmaması, zararlı gaz veya buhar oranının %0,5 geçmemesi karbonmonoksitin hiç bulunmaması gerekir. Küçük tipleri kısa süreli, büyük tipleri ise uzun sürelidir. Gaz filtrelerin kullanım süresi ortam yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gazlı ortamda gazın kokusu duyulduğunda filtrenin ömrünün bitmiş olacağından filtre yenisi ile değiştirilmelidir.

Sayfa başına geri dön

0232 376 11 82

0232 376 11 92

0543 376 11 82

Ofis Telefon:

Ofis Fax:

Whatsapp Hattı:

8901/2 Sokak No: 42/27

Ege Sanayi Sitesi Çiğli - İZMİR

EGE KLOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  ©  Her Hakkı Saklıdır 2018

Tasarım ve Uygulama  FIRAT GÖKER ATÖLYE